Opis
Kanały Clean i Overdrive (OD) w tej wersji mają niezależną regulację głośności, co pozwala na większą elastyczność. Czysty kanał został rozszerzony o tryb “bright”, który rozjaśnia brzmienie.
3-pasmowe EQ (bass, middle, treble) jest wspólne dla obu kanałów. Podobnie korekcja ISF (Infinite Shape Feature) – to opatentowana technologia Blackstara, która pozwala płynnie przechodzić od jasnego, agresywnego brzmienia z “gruzowatym” przesterem jak w amerykańskich wzmacniaczach, do ciepłego, “mięsistego” charakteru brytyjskich konstrukcji z bardziej “piaszczystym” przesterem.
Na końcu panelu znajdziemy przyciski do włączenia efektu reverb oraz wyboru jego typu – Plate i Hall. Intensywność i głośność efektu reguluje potencjometr “level”.
Wzmacniacz posiada funkcję redukcji mocy z 50 do 5 W, co pozwala cieszyć się jego brzmieniem na niższych głośnościach.
Wejście liniowe (mini jack) i wyjście liniowe/słuchawkowe (duży jack) umieszczono na tylnym panelu. Tam też znajdziemy wysyłkę (send) i powrót (return) pętli efektów.
Na tylnym panelu znajduje się gniazdo do podłączenia 2-przyciskowego footswitcha (nie ma go w zestawie), który pozwoli na przełączanie pomiędzy kanałami praz włączanie/wyłączenie efektu.
Dane techniczne:
| Moc | 50 W z redukcją do 5 W |
| Głośnik | 1 x 12″ |
| Kanały | 2 (Clean, Overdrive) |
| Kontrola | Volume (clean), Gain, Volume (OD), EQ+ISF, Reverb On/Off + Plate/Hall |
| Efekty | Reverb Plate/Hall |
| Wejścia | Gitara, Line In (minijack), Footswitch, FX Return |
| Wyjścia | Liniowe/Słuchawkowe, FX Send |
| Wykończenie | Kremowe (Cream) z czerwoną, tkaną osłoną głośnika |
| Wymiary | 460 x 380 x 230 mm |
| Waga | ~9 kg |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.