Opis
Oba kanały (Clean/OD) mają wspólne 3-pasmowe EQ (bass, middle, treble) oraz opracowaną przez Blackstara korekcję ISF (Infinite Shape Feature), która pozwala płynnie przechodzić od jasnego, agresywnego brzmienia z “gruzowatym” przesterem jak w amerykańskich wzmacniaczach, do ciepłego, “mięsistego” charakteru brytyjskich konstrukcji z bardziej “piaszczystym” przesterem.
Na końcu górnego panelu znajdziemy przycisk do włączenia efektu delay typu “Tape echo” i pokrętło regulujące jego długość i intensywność.
Wzmacniacz ma dodatkowe wejście liniowe – do gniazda mini-jack możemy podłączyć dowolne źródło dźwięku i grać z podkładem czy ulubionymi utworami. Wyposażony jest też w wyjście słuchawkowe z emulacją kolumny , które po podłączeniu słuchawek wycisza główny głośnik pozwalając na granie bez budzenia sąsiadów 🙂 Na tylnym panelu znajduje się gniazdo do podłączenia 2-przyciskowego footswitcha (nie ma go w zestawie), który pozwoli na przełączanie pomiędzy kanałami praz włączanie/wyłączenie efektu.
Dane techniczne:
| Moc | 30W |
| Głośnik | 1 x 10″ |
| Kanały | 2 (Clean, Overdrive) |
| Kontrola | Gain, Volume, EQ+ISF, Delay On/Off + Level/Time |
| Efekty | Tape Delay |
| Wejścia | Gitara, Line In (minijack), Footswitch |
| Wyjścia | Słuchawkowe (z emulacją kolumny) |
| Wykończenie | Czarne (Black) z kremową plecioną osłoną głośnika |
| Wymiary | 400 x 325 x 210 mm |
| Waga | ~8 kg |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.