Opis
Gitarowe SPA
czyli co zostało zrobione w tej gitarze:
- polerka progów,
- impregnacja podstrunnicy,
- smarowanie siodełka,
- wymiana strun (Earthwood Phosphor Bronze Extra Light),
- regulacja krzywizny gryfu, intonacji i akcji strun,
- czyszczenie korpusu.
Specyfikacja:
| Model | O450W |
| Płyta wierzchnia | świerk – lite drewno |
| Tył / boki | mahoń |
| Wykończenie | natural, mat |
| Kształt korpusu | Orchestra |
| Pickguard | czarny, tworzywo ABS |
| Skala | 25.5″ (64.8cm) |
| Promień podstrunnicy | 15″ (38.1cm) |
| Progi | 20 |
| Szerokość gryfu | 44 mm na siodełku, 54 mm na 12 progu |
| Gryf | mahoń |
| Podstrunnica | palisander |
| Markery | kropki (między progami i na krawędzi podstrunnicy) |
| Podstrunnik / siodełko | Graph Tech “Nu Bone” |
| Klucze | zamknięte, olejowe |
| Pręt napinający | dwustronny |
| Elektronika | – |
| Struny | Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Extra Light 10-50 |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.