Opis
Gitarowe SPA
czyli co zostało zrobione w tej gitarze:
- polerka progów,
- impregnacja podstrunnicy,
- smarowanie siodełka,
- wymiana strun (Earthwood 80/20 Extra Light),
- regulacja krzywizny gryfu, intonacji i akcji strun,
- czyszczenie korpusu.
Specyfikacja:
| Model | G550RE |
| Płyta wierzchnia | świerk sitkajski – lite drewno |
| Tył / boki | mahoń |
| Wykończenie | lakier satynowy (z otwartymi porami drewna) |
| Kształt korpusu | Grand Auditorium |
| Pickguard | Tortoise Shell |
| Skala | 25.5″ (64.8cm) |
| Promień podstrunnicy | 15″ (38.1cm) |
| Progi | 20 |
| Szerokość gryfu | 44 mm na siodełku, 54 mm na 12 progu |
| Gryf | mahoń |
| Podstrunnica | palisander |
| Markery | kropki (między progami i na krawędzi podstrunnicy) |
| Podstrunnik / siodełko | Graph Tech “Nu Bone” |
| Klucze | zamknięte, olejowe |
| Pręt napinający | dwustronny |
| Elektronika | Walden MG-20 Active (3EQ, Notch, tuner) |
| Struny | Ernie Ball Earthwood 80/20 Extra Light 10-50 |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.