Opis
Gitarowe SPA
czyli co zostało zrobione w tej gitarze:
- polerka progów,
- impregnacja podstrunnicy,
- smarowanie siodełka,
- wymiana strun (Earthwood Phosphor Bronze Extra Light),
- regulacja krzywizny gryfu, intonacji i akcji strun,
- czyszczenie korpusu.
Specyfikacja:
| Model | WD7SCE-A |
| Płyta wierzchnia | świerk – lite drewno |
| Tył / boki | mahoń |
| Wykończenie | natural, połysk |
| Kształt korpusu | Dreadnought |
| Pickguard | – |
| Skala | 25.5″ (64.8cm) |
| Promień podstrunnicy | 16″ (40.6cm) |
| Progi | 20 |
| Szerokość gryfu | 43 mm na siodełku, 53 mm na 12 progu |
| Gryf | mahoń |
| Podstrunnica | palisander |
| Markery | kropki (między progami i na krawędzi podstrunnicy) |
| Podstrunnik / siodełko | tworzywo ABS |
| Klucze | zamknięte, olejowe |
| Pręt napinający | jednostronny |
| Elektronika | Barcus Berry, EQ4-T z tunerem |
| Struny | Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Extra Light 10-50 |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.