Opis
Gitarowe SPA
czyli co zostało zrobione w tej gitarze:
- polerka progów,
- impregnacja podstrunnicy,
- smarowanie siodełka,
- regulacja krzywizny gryfu, intonacji i akcji strun,
- czyszczenie korpusu.
Specyfikacja:
| Model | RG421HPAM |
| Korpus | Nyatoh + jesionowy top |
| Kolor | Antique Brown Stained Low Gloss |
| Mostek | stały, F106 |
| Osprzęt | czarny |
| Skala | 25.5″ (64.8 cm) |
| Promień podstrunnicy | 15,75″ (40 cm) |
| Progi | 24, jumbo |
| Szerokość gryfu | 43 mm na siodełku, 58 mm na 24 progu |
| Gryf | klon “pieczony” |
| Podstrunnica | klon |
| Markery | kropki (czarne) |
| Klucze | zamknięte, odlew |
| Pręt napinający | jednostronny |
| Łączenie gryfu z korpusem | “bolt on”, 4 śruby |
| Potencjometry | 1 Volume, 1 Tone |
| Przełącznik | 5-pozycyjny (N, N(single), N+B, N+B(single), B) |
| Przystawki | DiMarzio® Air Norton™ (N), DiMarzio® The Tone Zone® (B) |
| Struny | D’Addario® EXL110 10-46 |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.