Opis
Gitary prosto od dystrybutora zazwyczaj wymagają mniejszej lub większej interwencji. M-Workshop to nie tylko sklep, ale też serwis gitarowy, dlatego gitary po dotarciu do mnie trafiają na warsztat, gdzie są sprawdzane i doprowadzane do stanu “gotowa do grania”. Ja dzięki temu wiem, że sprzedaję w pełni sprawną gitarę – Ty zaś oszczędzasz na pozakupowej wizycie w serwisie.
Gitarowe SPA
czyli co zostało zrobione w tej gitarze:
- polerka progów,
- impregnacja podstrunnicy,
- smarowanie siodełka,
- regulacja krzywizny gryfu, intonacji i akcji strun,
- czyszczenie korpusu.
Specyfikacja:
| Model | SE SIlver Sky |
| Korpus | topola |
| Kolor | Stone Blue |
| Mostek | 2-Point Steel Tremolo |
| Skala | 25,5 ” (64.8cm) |
| Promień podstrunnicy | 8,5″ (216 mm) |
| Progi | 22, Medium |
| Szerokość gryfu | 41,7 mm na siodełku |
| Gryf | klon |
| Podstrunnica | klon |
| Markery | Small Birds |
| Klucze | Vintage-Style |
| Pręt napinający | dwustronny |
| Łączenie gryfu z korpusem | bolt-on, 4 śruby |
| Potencjometry | 1 Volume, 2 Tone (N/C, B) |
| Przełącznik | 5-pozycyjny (N, N+C, C, C+ B, B) |
| Przystawki | SSS, PRS 635JM “S” |
| Struny | PRS Classic 10-46 |













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.