Opis
Gitary prosto od dystrybutora zazwyczaj wymagają mniejszej lub większej interwencji. M-Workshop to nie tylko sklep, ale też serwis gitarowy, dlatego gitary po dotarciu do mnie trafiają na warsztat, gdzie są sprawdzane i doprowadzane do stanu “gotowa do grania”. Ja dzięki temu wiem, że sprzedaję w pełni sprawną gitarę – Ty zaś oszczędzasz na pozakupowej wizycie w serwisie.
Gitarowe SPA
czyli co zostało zrobione w tej gitarze:
- polerka progów,
- smarowanie siodełka,
- regulacja krzywizny gryfu, intonacji i akcji strun,
- czyszczenie korpusu.
Specyfikacja:
| Model | PT Special |
| Korpus | Jesion bagienny |
| Kolor | 3-Tone Sunburst |
| Mostek | Vintage Ashtray |
| Skala | 25,5 ” (64.8cm) |
| Promień podstrunnicy | 12″ (305 mm) |
| Progi | 22, X-Jumbo, stalowe |
| Szerokość gryfu | 42mm na siodełku |
| Gryf | klon |
| Podstrunnica | klon |
| Markery | czarne kropki (między progami i na krawędzi podstrunnicy) |
| Klucze | Grover Vintage |
| Pręt napinający | dwustronny |
| Łączenie gryfu z korpusem | bolt-on, 4 śruby |
| Potencjometry | 1 Volume, 1 Tone (push-pull – series/parallel) |
| Przełącznik | 3-pozycyjny (N, N + B, B) |
| Przystawki | SS, Schecter Diamond VT-1 (B), Schecter Diamond V-90 (N) |
| Struny | EB Regular Slinky 10-46 |













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.