Opis
Gitary prosto od dystrybutora zazwyczaj wymagają mniejszej lub większej interwencji. M-Workshop to nie tylko sklep, ale też serwis gitarowy, dlatego gitary po dotarciu do mnie trafiają na warsztat, gdzie są sprawdzane i doprowadzane do stanu “gotowa do grania”. Ja dzięki temu wiem, że sprzedaję w pełni sprawną gitarę – Ty zaś oszczędzasz na pozakupowej wizycie w serwisie.
Gitarowe SPA
czyli co zostało zrobione w tej gitarze:
- polerka progów,
- impregnacja podstrunnicy,
- smarowanie siodełka,
- regulacja krzywizny gryfu, intonacji i akcji strun,
- czyszczenie korpusu.
Specyfikacja:
| Model | SE Zach Myers |
| Korpus | Semi-hollow – klon (top) + mahoń |
| Kolor | Elderberry Burst |
| Mostek | PRS Adjustable Stoptail |
| Skala | 24.594″ (625 mm) |
| Promień podstrunnicy | 10″ (254 mm) |
| Progi | 22, Standard |
| Szerokość gryfu | 42,8 mm na siodełku |
| Gryf | mahoń, satyna |
| Podstrunnica | palisander |
| Markery | Birds |
| Klucze | Vintage-Style |
| Pręt napinający | dwustronny |
| Łączenie gryfu z korpusem | bolt-on, 4 śruby |
| Potencjometry | 2 Volume, 2 Tone |
| Przełącznik | 3-pozycyjny (N, N+B, B) |
| Przystawki | HH ,PRS 245 “S” |
| Struny | PRS Classic 10-46 |














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.