Opis
Gitary prosto od dystrybutora zazwyczaj wymagają mniejszej lub większej interwencji. M-Workshop to nie tylko sklep, ale też serwis gitarowy, dlatego gitary po dotarciu do mnie trafiają na warsztat, gdzie są sprawdzane i doprowadzane do stanu “gotowa do grania”. Ja dzięki temu wiem, że sprzedaję w pełni sprawną gitarę – Ty zaś oszczędzasz na pozakupowej wizycie w serwisie.
Gitarowe SPA
czyli co zostało zrobione w tej gitarze:
- polerka progów,
- impregnacja podstrunnicy,
- smarowanie siodełka,
- wymiana strun (Regular Slinky),
- regulacja krzywizny gryfu, intonacji i akcji strun,
- czyszczenie korpusu.
Specyfikacja:
| Model | 714-MK2 -Fullerton- |
| Korpus | Topola |
| Kolor | Ruby Red |
| Mostek | Wilkinson WOV06, dwupunktowe tremolo |
| Pickguard | White Pearl |
| Skala | 25,5 ” (64.8cm) |
| Promień podstrunnicy | 9,5″ (24 cm) |
| Progi | 22, medium |
| Szerokość gryfu | 42 mm na siodełku |
| Gryf | pieczony klon |
| Podstrunnica | pieczony klon |
| Markery | perłowe kropki |
| Klucze | zamknięte, odlew |
| Pręt napinający | jednostronny, kółko do regulacji |
| Łączenie gryfu z korpusem | bolt-on, 4 śruby |
| Potencjometry | 1 Volume, 1 Tone (push-pull) |
| Przełącznik | 5-pozycyjny (N, N+C, C, C+B, B) |
| Przystawki | HSS (CPH-1C “Classic Power II” Alnico-5; OS-5 Alnico-5 Single) |
| Struny | Ernie Ball Regular Slinky 10-46 |















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.